yemek masası - sandalye

Seçeceğiniz yemek masası ve sandalyesi, mutlaka yumuşak bir oturma alanına sahip olmalıdır. Oturan kişinin sandalye ile temas ettiği noktanın konforu çok önemli… Ayrıca sırt yaslama kısmında da yumuşak bir destek olması önemlidir. Bel boşluğu için uygun olmalı ve bu sayede sırt ağrısının önüne geçmelidir.


Bu aşamada sandalyenin boyutu da dikkat edilmesi gereken bir başka nokta. Yerden yeterince yüksek olmalı, oturan kişinin masada rahatça yemek yemesine imkân sağlamalıdır. Bütün bunlar yemek masası için sandalye seçiminde öncelikli noktalardır.

Doğal ahşap görünümünde bir yemek masası seçiminde bulundunuz. Onu tamamlayacak bir büfe, bir vitrin, odayı aydınlatacak lambalar da tamam… Sıra geldi yemek masası sandalyesi ve bu sandalyenin döşemesine! Buraya kadar her şey güzelse, odaklanmayı kaybetmeyin. Bu noktada yanlış bir tercih, bütün özenli seçimleri ziyan edebilir. Bu nedenle seçtiğiniz ahşap rengi ile uyumlu, aynı zamanda da trend olan bir kumaş seçebilirsiniz. Konfor Mobilya’nın Softland Yemek Odası Takımı, bu konuda ideal seçeneklerden biri olabilir. Bu takımdan ilham alarak sandalye döşemesinde hareketli kumaşlar ve canlı renkler kullanabilirsiniz.


Yemek odası sandalyesi özellikle küçük çocukları olan aileler için ekstra önem taşır. Çünkü küçük sakarlıklar tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Ancak sakarlıklar sadece çocuklara özgü değil. Yetişkinler de kimi zaman yemek masası sandalyesi üzerine bir şeyler dökebilir. Takımınızın mahvolmaması için önlemi baştan alın. Seçeceğiniz yemek odası sandalyesi üzerinde kullanılan malzemenin silinebilir olduğundan emin olmalısınız. Bu sayede lekelerden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Size nasıl ulaşabilirim?

Yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir olacak şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

Bize Ulaşın!

Projelerimiz

© 2022 Venio | Abdullah Nuroğlu. Tüm Hakları Saklıdır.